ЧЕРНІВЦІ

"Чорнобильці" на Буковині цього року ні житла, ні медикаментів не дочекаються

0

Житло "чорнобильцям" Чернівецької області держава цього року не придбає. Як повідомили виданню "Молодий буковинець" у прес-службі ОДА, черга з тих, хто чекає житла налічує 267 родин, - передає портал «Чернівці. Коментарі».

Начальник відділу з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Тимчук на прес-конференції сказала, що ці видатки поки не фінансуються, навіть попри те, що серед родин "чорнобильців" є 53 сім’ї, які мають право на позачергове отримання квартири. Тобто це ті буковинці, які отримали статус інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи. Ще 132 особи мають статусом інвалідності ІІ категорії та 82 осіб, які були евакуйовані із зони радіоактивного забруднення у Чернівецьку область.

Залишається недостатнім рівень забезпечення їх спеціалізованим медичним лікуванням, - зазначила Наталія Тимчук, - тому уряд запланував удвічі збільшити відповідні видатки в держбюджеті на цей рік.

Проте, цьогоріч у Чернівецькій області для виплати компенсацій та допомог «чорнобильцям» передбачено майже 9 млн. гривень.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua