ЧЕРНІВЦІ

Відеопоезія фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ відкриє туристичний сезон-2012

0

У суботу, 21 квітня,  у рамках офіційного відкриття туристичного сезону 2012 у м. Кам`янець-Подільський Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ презентує жанр відеопоезії, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Глядачі з 10.30 до 12.00 у Залі Магдебурзького Права, що на площі Польський Ринок, переглянуть роботи-учасниці Всеукраїнської відеопоетичної премії БУК попередніх років.

Відеопоезія – це синтез поетичного тексту та ілюстративного відеоряду у різних інтерпретаціях. Як уже повідомляли «Чернівці. Коментарі», цьогорічна відеопоетична премія БУК, що вручатиметься в рамках фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ уже втретє, складатиметься із конкурсної та позаконкурсної програм. Кращі роботи будуть продемонстровані під час фестивалю, що пройде 6-9 вересня 2012 р.

Нагадаємо, цього року MERIDIAN CZERNOWITZ відбудеться у межах Подільсько-Буковинського туристичного кластеру і пройде під гаслом «Один фестиваль – три міста: Кам`янець-Подільський, Хотин, Чернівці». Основною «сценою» залишатимуться Чернівці, а до Хотина і Кам`янця-Подільського з читаннями та перфоменсами завітають учасники фестивалю із Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ізраїлю, Молдови, Румунії, України, Польщі, Данії, Нідерландів, Великобританії та США. Програму фестивалю складають поетичні читання, лекції, презентації книг, театральні та музичні перфоманси, поезія в мультиплікації, електропоезія (поезія з електронною музикою).

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua