ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко не змогла вийти до Яценюка. А до неї його не пустили

0

Лідеру «Фронту змін» Арсенію Яценюку не вдалося сьогодні зустрітися з екс-прем`єром Юлією Тимошенко

Як повідомляє кореспондент «Харків. Коментарі», народний депутат покинув територію Качанівської колонії близько 13 годин.

Як заявив начальник колонії Іван Первушкін, Яценюку роз`яснили, що побачення проводяться тільки в спеціальній кімнаті для короткострокових побачень, яка знаходиться в адміністративному корпусі колонії.

За його словами, Тимошенко "повідомили про бажання Яценюка з нею зустрітися, але екс-прем`єр, пославшись на нездатність самостійно пересуватися, пройти до кімнати для побачень відмовилася".

Разом з тим, як повідомила «Українська правда», відповідаючи на питання журналістів про те, чи подавала Тимошенко заяву про надання побачення, Яценюк відповів, що якщо вона подасть таку заяву, то побачення буде надано в кімнаті побачень, незважаючи на те, що Тимошенко не може ходити.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 6 квітня 2012 року лідер партії «Фронт Змін» звернувся із заявою до генерального прокурора України, в якій просив забезпечити надання дозволу на побачення з Юлією Тимошенко. Проте у цьому проханні було відмовлено, адже станом на вечір 17 квітня Генеральною прокуратурою так і не було надано офіційного дозволу на побачення.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua