ЧЕРНІВЦІ

Буковинці починають збирати довідки для безкоштовного ТБ

0

Головне управління соціального захисту населення Чернівецької ОДА поінформувало, як отримати безкоштовний телетюнер тим, хто має на нього право, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Посадовці підрахували, що телетюнери в подарунок отримає близько 30 тисяч буковинців.

Держава обіцяє подарувати телетюнери інвалідам першої та другої груп, родинам, у яких виховуються діти з особливими потребами, малозабезпеченим сім`ям та особам, яким нараховуються субсидії. Щоби отримати пристрій, без якого вже за три роки не працюватиме жоден телевізор, слід подати заявку до районного чи міського управління праці та соціального захисту за місцем проживання. При собі громадяни повинні мати копії документів, які засвідчують їхній соціальний стан. Неважливо, новий чи старий ваш телевізор та якої він марки, телетюнер підійде до будь-якого, - запевняють в управлінні соцзахисту. 
Заявки слід подати до першого липня - і вже до кінця року новий телетюнер надішлють поштою. Встановити його власники повинні самотужки. 

Для безкоштовного одержання телетюнера, громадяни, що належать до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися особисто чи через уповноваженого представника, або поштою надати заяву до районного чи міського управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання. Додатково до заяви потрібно додати такі документи: копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності; або копія посвідчення інваліда війни; копія медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років і копія свідоцтва про народження дитини, - повідомив заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації повідомив Юрій Півень.

Безкоштовно телетюнери надаватимуть за принципом: один тюнер – на одне житлове приміщення.

За допомоги нового пристрою телевізор зможе транслювати понад 30 українських телеканалів у цифровій якості зображення та звуку. Українцям, які не належать до пільгових категорій, доведеться придбати телетюнер, адже починаючи з 2015 року Україна повністю перейде на цифровий формат мовлення.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua