ЧЕРНІВЦІ

Директор театру вважає увагу до його ремонтників перебільшеною та прискіпливою

0

Увагу преси до ситуації з використанням приватним підприємством 117 тисяч гривень, виділених на капітальний ремонт музично-драматичного театру імені О.Кобилянської, його директор Юрій Марчак вважає перебільшеною, а правоохоронних органів до роботи субпідрядника - прискіпливою. Про це директор розповів в інтерв`ю сайту Букньюз.

 

"Я можу тільки сказати, що до виконавця цих робіт поставилися досить прискіпливо, - наголосив Марчак. - До Нового року державні кошти повинні були бути витрачені. Вони не витратили їх повністю. Хоча придбали усі необхідні для роботи матеріали, установку".
Причиною затягування робіт Юрій Марчак вважає насичений графік вистав та репетицій трупи театру.

"Виконавець робіт - субпідрядник, просився до нас якраз у той період, коли ми грали по три вистави на день. Це був час новорічно-різдвяних свят, коли ми готували до випуску нову виставу, тому ми не могли усі разом розміститися в театрі. Під сценою в підвальному приміщенні встановлювали вентиляцію. А це означає, що одночасно з репетиціями працюють свердла, усе інше. Тобто тоді нереально було сумістити нашу творчу роботу, і їхню", наголосив директор театру.

При цьому Юрій Марчак додав, що контролює виділення коштів і їх витрату управління капітального будівництва ОДА, яке і відповідає за ремонтні роботи, і підписує акти виконаних робіт.

"Я стосунку до тих коштів не маю. Бо контроль за ними здійснює управління капітального будівництва, і всі процентовки підписує управління, - пояснив директор. - Але роботи зроблені. Якщо загальний кошторис на 117 тисяч, то робіт зроблено і встановлено обладнання на 109 тисяч. Тому 117 тисяч ніхто собі у кишеню не поклав".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», слідче управління УМВС України в області порушило кримінальну справу проти керівництва приватної фірми, яка взялася реставрувати обласний муздрамтеатр. Підприємство було зобов`язане виконати роботи з реставрації театру до 31 грудня 2011 року на суму 117 тисяч 656 гривень.

При перевірці, яку проводили працівники УДСБЕЗ, як стверджують правоохоронці, вони з`ясували, що підприємством виконано робіт на суму всього 8259 гривень. А отже, за роботи, які фірмою не виконувались, на її рахунок було незаконно перераховано бюджетні кошти в сумі 109 тисяч 296 гривень. У вчиненні даного злочину підозрюється директор приватного підприємства, перевіряють причетність до цієї справи і посадовців управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Начальник УМВС  Микола Харабара, коментуючи ситуацію в театрі, порадив підряднику "бігом, збиваючи колінця, бігом усі ті роботи виконати. Це все врахують судді, слідчі. На їх користь буде так зробити".

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua