ЧЕРНІВЦІ

5 нових автобусів продемонстрували сьогодні, 17 квітня, чиновники міськради та перевізник - фірма "Денисівка", - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Всі автобуси обладнані відкидними пандусами. Від звичайних вони дорожчі приблизно на 25 тисяч гривень. Загалом перевізник витратив на транспорт для інвалідів 445 тисяч. За словами секретаря міськради Чернівців Віталія Михайлішина, у Чернівцях на даний час від учора працюють вже 20 автобусів з відкидними пандусами (5 нових і 15 б/у), - більшість - "Мерседеси". Водночас місто потребує 47 таких машин. До кінця року чиновники обіцяють проблему вирішити. Кажуть, що перевізники закуплять ще 20 спеціальних автобусів. Транспорт для інвалідів наразі їздить маршрутами №9, 11, 12, 5.

Однак, як стверджують люди з обмеженими можливостями, відкидні пандуси в маршрутках - дуже незручні і без сторонньої допомоги до салону заїхати на візку неможливо. За правилами, допомагати мав би водій такого автобуса. Проте, в більшості випадків цю вимогу не виконують.

Відповідно до нормативів Кабінету міністрів, кожен міський маршрут має мати як мінімум один автобус для людей з особливими потребами. Цю вимогу будуть враховувати під час конкурсів на право займатися перевезенням пасажирів. 

Фото з сайту Чернівецької міської ради

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua