ЧЕРНІВЦІ

Міліція не може впливати на процеси, які відбуваються на митниці. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», так прокоментував начальник Чернівецького управління МВС Микола Харабара заяви нардепа Геннадія Москаля про те, що Буковина займає третє місце по контрабанді в Україні.

За словами Харабари, міліція «лише один з органів, але далеко не основний», який відповідає за боротьбу з контрабандою. Працівникам УМВС категорично заборонено працювати на прикордонній та підмитній території – дозвіл на це дає центральне керівництво прикордонної і митної служби.

«Та якщо я подзвоню в Київ і попрошу запустити всередину наших працівників, то вони можуть туди хіба що зайти і три рази свиснути», - сказав начальник міліції.

За його словами, він особисто звертався до Москаля, щоб він, як народний депутат, «посприяв у тому, аби відмінити цей закон».

 

При цьому, Микола Харабара додав, що його відомство відслідковує діяльність фірм і осіб, які можуть бути задіяні в контрабандних схемах.

«Але ми проводимо дії і незабаром повідомимо вам про результати уже не контрабанди, а діяльності згаданих депутатом фірм в Україні» - зазначив начальник УМВС.

 

Як повідомляли «Чернівці.Коментарі», народний депутат України Геннадій Москаль звинуватив керівництво силових структур області в неефективній боротьбі з контрабандою. При цьому, за словами Миколи Харабари, УМВС єдина з правоохоронних служб, яка відреагувала на закиди Геннадія Москаля щодо  ймовірної причетності міліції до контрабанди.

Фото «Чернівці.Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua