ЧЕРНІВЦІ

MERIDIAN CZERNOWITZ знову збере відеопоетів

0

 

Міжнародний поетичний фестиваль оголосив збір робіт на участь в програмі Міжнародної відеопоетичної премії БУК 2012, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».  Цьогорічна відеопоетична премія БУК, що вручається  в рамках фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ уже втретє, складатиметься із конкурсної та позаконкурсної програм.

Загальноукраїнська премія БУК вручається за найкращу роботу в жанрі Відеопоезія. На конкурс приймаються роботи тривалістю до 10 хвилин, виготовлені впродовж трьох останніх років українськими митцями за мотивами поезії, повідомляє  куратор проекту Катерина Бабкіна.   

До участі у позаконкурсній програмі запрошуються автори без національних та географічних обмежень, зацікавлені в поширенні їх доробку та інформації про них в Україні серед зацікавленої аудиторії. До участі в програмі приймаються роботи тривалістю до 10 хвилин, виготовлені впродовж трьох останніх років.

Переможця Всеукраїнської конкурсної програми буде запрошено відвідати Третій Міжнародний поетичний фестиваль  MERIDIAN CZERNOWITZ  з відшкодуванням проїзду і проживання та з можливістю відвідування всіх заходів фестивалю. Робота-переможець буде демонстрована в кураторських програмах від Meridian Czernowitz та інших показах в рамках українських та міжнародних літературних, поетичних та кіно- і відеофестивалів впродовж 2012 – 2013 років.

Формування позаконкурсної Міжнародної програми БУК покликане пожвавити інтерес до жанру і ознайомити українських митців та зацікавлених осіб з найсучаснішими доробками артистів з різних частин світу. Закордонним режисерам та відеоартистам програма відкриє нове поле діяльності, нову спільноту потенційно зацікавлених глядачів. За результатами відбору робіт буде сформована 50-хвилинна скрінінг-програма з короткими представленнями авторів з усього світу та демонстрацією відеодоробку. Покази відбудуться в Чернівцях, Хотині та Кам`янець-Подільському в рамках фестивалю, а також в інших містах України впродовж року.

Останній термін подачі робіт та аплікаційних форм на участь – 25 липня. Деталі – на сайті фестивалю www.meridiancz.com.

Довідка «Чернівці. Коментарі». IIІ Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ відбудеться у Чернівцях з 6 по 9 вересня 2012 року. Захід присвячений сучасній європейській поезії. Його головною метою є розвиток діалогу між сучасними українськими поетами та їх зарубіжними колегами, повернення Чернівців на культурну карту Європи. Цього року MERIDIAN CZERNOWITZ відбудеться у межах Подільсько-Буковинського туристичного кластеру і пройде під гаслом «Один фестиваль – три міста: Кам`янець-Подільський, Хотин, Чернівці». Основною «сценою» залишатимуться Чернівці, а до Хотина і Кам`янця-Подільського з читаннями та перфоменсами завітають учасники фестивалю із Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ізраїлю, Молдови, Румунії, України, Польщі, Данії, Нідерландів, Великобританії та США. Програму фестивалю складають поетичні читання, лекції, презентації книг, театральні та музичні перфоманси, поезія в мультиплікації, електропоезія (поезія з електронною музикою).

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua