ЧЕРНІВЦІ

Теофіл Бауер двічі вступив в одну ріку

Віктор Янукович призначив Теофіла Бауера Надзвичайним і Повноважним Послом України в Румунії. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», відповідний Указ з`явився на сайті президента України у п`ятницю, 13 квітня.
Це вже вдруге Бауера призначають на дипломатичну службу.

Теофіл Бауер Народився 30 січня 1962 року у с. Тарашани Глибоцького району Чернівецької області.

У 1988 році закінчив Українську Сільськогосподарську Академію. До 1996 був головою колгоспу "Україна" села Тарашани. У 1996 - 1998 роках - головою Глибоцької РДА. З червня 1998 року по липень 2003 року був головою Чернівецької ОДА, змінивши на посаді Георгія Філіпчука. З вересня 2006 по серпень 2007-го займав посаду генерального директора Аграрного фонду, з лютого 2004 року по жовтень 2005 року був послом України в Румунії. З 2008 по 2010 очолював облорганізацію партії "Єдиний центр"

Відомий тим, що у час керування областю на посаді голови ОДА пішов на відкритий конфлікт з обласною СДПУ (о), біля керівництва якої у ті часи був Михайло Папієв. Бауеру вдалося домогтися звільнення Папієва з посади заступника голови ОДА.

Менш успішним гучним конфліктом були стосунки Бауера з місцевою пресою. З кінця 2002 року журналісти почали заявляти про утиски головою ОДА свободи слова та вдаватися до різноманітних публічних акцій. «Війна» зі ЗМІ завершилася тим, що через деякий час президент Кучма усунув губернатора з посади.
Брат Теофіла Бауера - Михайло Бауер - зараз займає посаду начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА.

Востаннє інформація про Теофіла Бауера у місцевих ЗМІ з`являлася два роки тому, коли напередодні другого туру президентських виборів тодішній голова обласного ЄЦ закликав жителів Чернівецької області проголосувати за Віктора Януковича.

Фото з сайту обласної організації партії "Єдиний центр"

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua