ЧЕРНІВЦІ

Канадських школярів у Чернівцях здивували дівчата на "шпильках", курці і "crazy drivers"

0

Восьмеро канадських школярів (учнів 10 класу) з трьома вчителями гостюють у Чернівцях з 5 по 22 квітня. Як інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі» приїхали вони з міста Саскатун (провінція Саскачеван, Канада), навчаються там у Католицькій школі. На Буковині - за традиційною програмою обміну (з 1992 року раз у 2 роки учні Чернівецького ліцею №2 їдуть до Канади, а звідти у їхні родини приїжджають канадські школярі).

Діти розповідають, що чернівецькі страви (борщ, голубці, вареники) й архітектура їм сподобалися найбільше. А ось чернівецькі дівчата на "шпильках", безцеремонні водії ("crazy drivers") та "веселі" дороги ("pumpy roads") вихованцям Католицької школи запам`ятался не з кращого боку. Крім того, їх вразила велика кількість курців, які у приміщеннях "можуть видихнути димом прямо в обличчя".

Гості з Канади вже побували і в Києві. Відвідали там Києво-Печерську Лавру, Софіївський та Михайлівський собори, Меморіальний музей жертв Голодомору. У Чернівцях учні з Саскатуна відвідали Меморіальний музей Володимира Івасюка, Чернівецький Національний університет, Музей буковинської діаспори, гімназію №4, в ліцеї №2 були на заняттях з української та англійської мови. Завтра їдуть у Косів, - купувати вишиванки, писанки, паски. Потім будуть в Мигово кататися на конях. У четвер їдуть у Львів, де будуть 2 з половиною дні розглядати тамтешні пам`ятки (Собор св.Юра, Личаківське кладовище тощо).

На Великдень більшість канадських школярів поїдуть до родичів на Тернопільщину - звідти родом їх прапрапрадідусі. Та й імена чи прізвища у більшості - українські (Джорді Кошман, Іванна Кіндрачук, Олена Олійник, Марсі Вущена).

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua