ЧЕРНІВЦІ

Влада каже, що операцій не переносила

0

У лікувально-профілактичних закладах області відтермінування проведення операцій в зв`язку з відсутністю міорелаксантів у поточному році не було. Як інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це повідомила прес-служба ОДА.

У повідомленні, розміщеному на сайті ОДА, в.о. начальника Головного управління охорони здоров`я облдержадміністрації Ростислав Калошин заявив, що "в комунальних медичних закладах області є запаси лікарських засобів міорелаксантів (дитилін, ардуан тощо), необхідних для роботи хірургічних бригад".

"Їх вистачає на той час, який потрібен для проведення всіх оперативних втручань, що потребують міорелаксантів", - цитує прес-служба слова в.о. начальника управління.

У зв`язку з цим вимогу розглянути питання на черговій сесії обласної ради вважають недоцільним, - повідомляє прес-служба.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», голова фракції «Фронт Змін» в обласній раді Максим Бурбак у понеділок, 9 квітня відправив запит на адресу начальника Головного управління охорони здоров`я ОДА. Депутат просив перевірити, чи відповідає дійсності інформація, що через припинення закупівлі за кошти державного та місцевого бюджетів окремих ліків, в області склався їх дефіцит.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua