ЧЕРНІВЦІ

Кримінальну справу вважають сфабрикованою

Колишній убозівець Гнап отримав 5 з половиною років у чернівецькому райсуді

0

Шевченківський райсуд Чернівців сьогодні, 13 квітня, засудив колишнього убозівця Дмитра Гнапа до 5 з половиною років ув`язнення. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» стало відомо з власних джерел.

За достовірною інформацією, сам засуджений і його захисники з вироком не погоджуються, кримінальну справу вважають сфабрикованою і мають намір оскаржувати вирок до Апеляційного, Верховоного, а згодом - до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, колишньому правоохоронцеві закидають викрадення авто, та ні машини, ні її власника ніхто не бачив навіть у суді.
- Він займався специфічними справами. Розглядав нелегальний ввіз автомобілів. І коли докопався до певного каналу, йому почали дзвонити невідомі та погрожувати, - розповіла Ганна Гнап, дружина засудженого. Ганна каже: від хабарів відмовився. Тоді Дмитра самого звинуватили у викраденні автомобіля.

На початку року старший лейтенант столичного УБОЗу Дмитро Гнап написав із Чернівецького СІЗО листа, де викриває нелюдські способи розкриття злочинів міліціонерами задля статистики. Цей лист начальник обласної міліції Микола Харабара назвав "брєдом сивої кобили".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», прокуратура Чернівецької області розповсюдила заяву, де звинувачує один з телеканалів в однобокому висвітленні судового процесу над колишнім убозівцем Дмитром Гнапом.

Фото та відео СТБ

 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua