ЧЕРНІВЦІ

Четверо буковинських бізнесменів співінвестуватимуть Фонд Фірташа

0

Буковинські крупні бізнесмени висловили готовність стати співінвесторами та учасниками Фонду Дмитра Фірташа «Буковина» з підтримки малого підприємництва, про це кореспонденту «Чернівці. Коментарі» повідомили в прес-службі ОДА. 

Як повідомляє прес-служба, співінвесторами Фонду на Буковині хочуть стати гендиректор – голова правління компанії «Трембіта» Стелла Станкевич, президент компанії «Техно Плюс» В`ячеслав Добровольський, гендиректор Чернівецького машзаводу Віктор Сідляр та гендиректор компанії «Родничок» Іван Семенюк.

Створення фонду в лютому цього року ініціював Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час зустрічі в Чернівцях з головою Чернівецької ОДА Михайлом Папієвим і бізнесменами регіону.

За словами Дмитра Фірташа, в основу роботи фонду «Буковина» покладено досвід Університету Кембриджу, де вже понад 40 років ініціативи студентів та вчених успішно підтримують три фонди. «Цей фонд дає шанс людям реалізовувати найбільш сміливі бізнес-ідеї. Він дає однакові стартові можливості, незалежно від наявності стартового капіталу та зв`язків. Справжнє значення мають перспективні ідеї, знання, цілеспрямованість та бажання досягнути успіху», - сказав Дмитро Фірташ.
Згідно розробленої концепції, фонд надаватиме фінансування буковинським підприємствам переважно за двома схемами: пільгове кредитування та інвестування з пайовою участю. Пільгові кредити під 5-15% річних зможуть отримати вже існуючі компанії, які виводять на ринок інноваційні продукти та послуги. Для фінансування таких проектів планується виділити більшу частину з 3 млн. гривень, якими буде розпоряджатись фонд.
Решту коштів спрямують на фінансування перспективних бізнес-ідей «з нуля». При цьому автори нових проектів стануть основними власниками нових підприємств. За умови успішної реалізації проекту, фонд зможе заробити на продажі своєї частки у підприємстві. Всі отримані кошти фонд «Буковина» спрямовуватиме на фінансування нових проектів.

Більшу частину коштів у фонд «Буковина» внесе Дмитро Фірташ, повідомляє прес-служба ОДА.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua