ЧЕРНІВЦІ

Нацрада не хоче судитися ще й з чернівчанами

11 квітня розгляд справи за позовом Незалежної асоціації телерадіомовників до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, у якому оскаржуються рішення регулятора щодо конкурсу на місця в цифрових мультиплексах, перенесено на 18 квітня, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».  

Під час засідання суд розглядав приєднання до справи в якості співпозивача МТРК «Чернівці». Однак Національна рада вважає, що «Чернівці» пропустили шестимісячний строк звернення до суду, який починається відтоді, як позивач дізнався про порушення своїх прав. На наступному засіданні суд маж розглядати клопотання відповідача з цього приводу.  Про це розповіла представник асоціації в суді та керівник правового центру НАМ Тетяна Фоміна «Телекритиці».

Раніше МТРК «Чернівці» оскаржували рішення конкурсу на вільні місця в цифрових мультиплексах. Однак у цій справі провадження зупинене до того часу, як буде розглянуто позов НАМ.

Нагадаємо, 5 квітня Незалежна асоціація телерадіомовників повідомила про те, що оскаржила в Окружному адміністративному суді міста Києва рішення Нацради щодо цифрового конкурсу від 15 квітня 2011 року, і просить визнати їх протиправними та нечинними.

Йдеться про рішення № 823 «Про затвердження Конкурсних умови на отримання ліцензії на вільних каналах мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVВ-Т2 (МРЕG-4) (територіальна категорія мовлення - регіональне і місцеве мовлення)» та № 824 «Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (територіальна категорія мовлення - регіональне та місцеве мовлення)».

Окрім цього асоціація просить суд скасувати рішення щодо п`ятьох переможців конкурсу -нові маловідомі компанії, які отримали велику частину частот: «Партнер ТВ», «Новий формат ТВ», «ТВ Вибір», «Аріадна ТВ» та «Лідер ТВ».

 
Фото з сайту МТРК «Чернівці»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua