ЧЕРНІВЦІ

Зносити те, що в Чернівцях злякало Ольгу Фреймут, не будуть

0

Зносити літній майданчик ресторану "Сорбонна" у Чернівцях не будуть попри ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду. Про це виданню BukNews повідомив секретар міськради Чернівців Віталій Михайлішин.

"Там зараз продовжуються судові процеси, - прокоментував ситуацію секретар Чернівецької міської ради. - Ви знаєте, що Львів - це не остання судова інстанція. На жаль, це наше законодавство. Є деякі речі, на які на сьогоднішній день існують ми не можемо впливати: ні міська рада, ні обласна, ОДА, ні наші правоохоронні органи. Є судові рішення, є перша інстанція, друга, остання... Така на сьогодні судова практика. Сьогодні ми також не можемо звільнити такий об`єкт, як Ренессанс, не отримуємо оренду, і ще є багато наших комунальних приміщень, де ми не можемо на сьогодні навести якийсь порядок. Тому що затягуються судові процеси".

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 23.02.2012 року апеляційну скаргу приватного підприємця Оманчуківської Ірини Іванівни залишено без задоволення. Ця жінка позивалася до начальника відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олени Пушкової щодо визнання незаконними вимог припису №10 від 07.04.2010 р.
Зазначеним приписом ПП Оманчуківську І.І. було зобов’язано  зупинити будівельно-оздоблювальні роботи літнього майданчика кафе «Сорбонна» на вул. Університетській, 21-А до виконання вимог рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 22.12.2009 року №912/24. Наступним приписом №11 від 17.05.2010р. ПП Оманчуківську І.І. повторно зобов’язано зупинити будівельно-оздоблювальні роботи літнього майданчика кафе «Сорбонна» та привести будівництво до погодженої проектної документації органом охорони культурної спадщини. Пані Пушкова пояснила BukNEWS, що “Повернення до погодженої проектної документації на практиці означає знесення всієї самовільної будови".

Нагадаємо, цього тижня "Сорбонну" відвідала популярна телепередача "Ревізор". Ведуча Ольга Фреймут сказала, що у "Сорбонні" їй було лячно.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua