ЧЕРНІВЦІ

Театр ляльок став академічним

0

Обласний театр ляльок отримав статус академічного. Відповідний наказ уже підписаний у Міністерстві культури, - передає портал «Чернівці. Коментарі».

-11 квітня мені зателефонували з Мінкультури і повідомили цю радісну звістку. Чекали ми на неї ще з минулого року, відколи голова облдержадміністрації підписав відповідне клопотання до Мінкультури, - розповів начальник управління культури облдержадміністрації Іван ПЕТРУСЯК.

Новий статус – вища і зарплатня. За словами Івана Петрусяка, тепер творчі працівники театру ляльок мали би отримувати надбавку до зарплатні у розмірі 20 відсотків, інші працівники – 10 відсотків. Можливо, статус допоможе також і при ремонті, якого приміщення театру вже давно потребує.

-У плані з 2013 по 2016 роки - ремонт театру за державні кошти, - зазначив Іван Петрусяк. -  Перш за все потрібно перекрити дах. На це знадобиться кілька мільйонів гривень. А далі треба вирішувати питання і з проведенням автономного опалення у театрі. Можливо, статус «академічний» якимось чином вплине на те, щоби кошти на ремонт були виділені.

-Для нас це дуже важлива подія, - зізнається директор театру ляльок Орест ВАСИЛАШКО. – Сподіваємося, що влада буде нас підтримувати.

На сьогодні статус «академічний» в області мають музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської та чотири колективи філармонії: Буковинський ансамбль пісні і танцю, камерний, симфонічний оркестри, камерний хор.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua