ЧЕРНІВЦІ

Буковинці не люблять владу, але мають у ній "кумів"

0

На Заході України (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька та Чернівецька області) - найвищий рівень довіри до місцевої влади (міської, сільської) та найнижчий - до Президента і Кабінету міністрів, - інформує портал «Чернівці. Коментарі».

Таку інформацію оприлюднила у звіті Європейська дослідницька асоціація та Київський міжнародний інститут соціології. Дослідники кажуть, що місцевій владі на Заході минулого року довіряли понад 28% респондентів (вищий показник був у 2007 - понад 30%), натомість Президента і Кабмін "люблять" тільки майже 8 і 5,3% "західняків" відповідно.

За цим же дослідженням, буковинці - що у 2009, що у 2011 роках - вважали владні структури всіх рівнів корумпованими приблизно на 40%. При чому вимагають найбільше хабарів службовці медичних закладів, а добровільно люди "дають на лапу" - в освітній сфері.

Буковина також увійшла до 1 десятки областей, де найчастіше використовують особисті зв`язки для вирішення своїх проблем (разом з Волинською, Сумською, м.Київ, АР Крим, Київською, Хмельницькою, Івано-Франківською, Одеською та Чернігівською областями).

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua