ЧЕРНІВЦІ

Польща цього року побачить міжнародне буковинське весілля, представлене фольклорними колективами Чернівецької області, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У такій формі в цій країні пройде  Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі».

Фестиваль започаткований у Польщі в 1989 році нащадками колишніх вихідців з Буковини. За 23 роки свого існування він став однією з найбільших в Європі фестивальних подій, що відбувається протягом року почергово в 5 країнах – Польщі, Румунії, Угорщині, Словаччині та Україні. Чернівці вперше прийняли фестиваль 11 років тому, а цьогоріч він вперше проходитиме в рамках проведення Петрівського ярмарку 14-15 липня.

У Польщі цього року фестиваль матиме вигляд величного міжнародного буковинського весілля, де з кожного колективу будуть представники   нареченого, нареченої, сватів, дружок тощо. Це буде перша унікальна спроба відродження полікультурної обрядовості та створення своєрідного міксу традицій різних народів у одній події, повідомляє сектор інформації та зв`язків з громадськістю міської ради.

 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua