ЧЕРНІВЦІ

Так твориться ще одна візитівка міста

У Чернівцях започатковано Пластовий сквер

0

 Учора при в`їзді в Чернівці Алеєю 100-річчя Пласту започатковано майбутній Пластовий сквер, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Пластуни та школярі висадили дві сотні саджанців і сподіваються, що результат їхньої роботи незабаром стане ще однією візитівкою Чернівців.

Як повідомила пластунка Леся Федоренко, спочатку була ідея закласти Алею 100-річчя Пласту зі ста дерев, а потім щороку по одному досаджувати. Проте, завдяки фахівцям Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області, вдалося знайти гарне місце не лише для Алеї, а й для невеликого парку. Тож вдалося посадити не лише 100 символічних дерев, а вдвічі більше. Саджанці ялини і смерічки пластунам привезли з Берегометського лісомисливського господарства, що у Вижницькому районі. До їх висадки долучилися школярі найближчої школи №28 та громадська екологічна організація «Буквиця». Уже найближчим часом тут буде встановлена пам`ятна табличка, яка і сповіщатиме про цю знакову подію.

Перша алея є, далі – спільно з фахівцями паркового дизайну буде розроблений план скверу, згідно з яким він і буде розростатися й облаштовуватися силами чернівецьких пластунів.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua