ЧЕРНІВЦІ

Буковинський КОД звинувачує владу у підготовці до фальшування результатів виборів

0

 Комітет опору диктатурі в Чернівецькій області заявляє, що в Сокирянському районі районна влада намагається зареєструвати клон районної організації «Всеукраїнського Об`єднання «Батьківщина», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Робиться це, повідомляє КОД, «через маніпуляції та зловживання службовим становищем окремих посадових осіб органів державної влади».  

У заяві також пояснюється мета таких дій з боку влади: «використати бренд партії «Всеукраїнського Об`єднання  «Батьківщина» для фальшування результатів голосуваня під час виборів до Верховної Ради України в жовтні 2012 року».  

Опозиоціонери вбачають в діях влади «прояв прямого перешкоджання законній діяльності політичної партії «Всеукраїнське Об`єднання «Батьківщина» в Сокирянському районі шляхом грубого втручання у внутрішні справи районної партійної організації». Вони також вимагають від правоохоронних органів та посадових осіб обласної виконавчої влади розібратися в цій ситуації, дати належну оцінку діям всіх посадових осіб, що допустили умисні порушення, та забезпечити законну реєстрацію змін керівництва Сокирянської районної партійної організації «Всеукраїнського Об`єднання «Батьківщина».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua