ЧЕРНІВЦІ

Проблема чернівчан "не має загальнодержавного значення"

Міністерство інфраструктури не будуватиме 42 кілометри залізниці, які потрібні для створення прямого залізничного сполучення Чернівців з Києвом. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», таку відповідь на свій запит отримав з міністерства Народний депутат України Геннадій Москаль.

"Великий строк окупності, безпідставність прогнозів щодо темпів нарощення обсягів перевезень робить недоцільним бідівництво лінії Мамалига-Ларга", - йдеться у відповіді з мінінфраструктури.

У міністерстві порахували, що 42 кілометри колії зможуть окупитися за 200 років. Керуючись госпрозрахунковою логікою, чиновники й назвали будівництво недоцільним, тим більше, що "залізничні дільниці області є суто регіональними і не мають загальнодержавного значення".
 
"Судячи з відповіді Міністерства інфраструктури України та "завдяки" повній бездіяльності Чернівецької облдержадміністрації недалекий той час, коли Чернівецька область може опинитися без залізничного сполучення", - прокоментував відповідь чиновників Геннадій Москаль.

Техніко-економічне обгрунтування доцільності будівництва ділянки Мамалига-Ларга в обхід Молдови було розроблено ще 2004 року. Тоді порахували, що прокладання 42 км залізниці обійдеться в 782 млн.грн у цінах 2005 року.

Фірмовий поїзд "Буковина" (Чернівці-Київ) їде до столиці 14 годин.
У листопаді 2011 року під час візиту на Буковину Віктор Янукович доручив міністерству інфраструктури "зробити швидкісний потяг до Києва".

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua