ЧЕРНІВЦІ

Депутат заявляє, що піймав губернатора на брехні

Голова Чернівецької ОДА Михало Папієв надав суду неправдиві дані. Як повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», такий висновок випливає з інформації, оприлюдненої Народним депутатом Геннадієм Москалем.

Нардеп звернувся до секретаріату Кабміну з вимогою встановити, чи дійсно Папієв у період з 19 по 23 грудня 2011 року брав участь у засіданні Кабінету міністрів у Києві. 

У відповіді на депутатське звернення Москалю повідомили, що у цей час голова Чернівецької ОДА "не запрошувався до Києва на засідання КМ України і не брав у ньому участі".

"Папієв просто нахабно бреше і суду, і своїм землякам, – прокоментував ситуацію Москаль. – І ми обов`язково дамо цьому правову оцінку!".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», під час розгляду судової справи за позовом депутата Чернівецької облради Максима Бурбака до обласної ради, Геннадій Москаль, як представник відповідача намагався встановити, чому замість голови ОДА "всупереч правовим актам" проект обласного бюджету підписав його перший заступник.
Нардепу надали розпорядження за підписом голови облдержадміністрації, в якому вказується, що Папієв "на усне запрошення прем`єр-міністра України відбуває до Києва на засідання Кабінету Міністрів України".Фото з сайту Геннадія Москаля та PHL

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua