ЧЕРНІВЦІ

Микола Федорук повинен офіційно попросити вибачення у начальника УМВС Миколи Харабари. Як інформує кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», про це сьогодні на прес-конференції повідомив прокурор області Петро Коваль.
За його словами рішення суду набрало чинності, і те, що екс-мер подав касаційну скаргу, не є поважною причиною для ухилення від його виконання.
Як повідомив прокурор, Федорука було викликано в прокуратуру Першотравневого району, де йому роз`яснили наслідки невиконання рішення суду.

Петро Коваль підкреслив. що на минулій сесії Микола Федорук не приніс вибачень начальнику міліції, що формально є приводом до застосування проти нього санкцій, передбачених законодавством.


10 лютого 2011 року на на сесії міської ради Микола Федорук заявив, що в кабінет голови ОДА в присутності начальника управління МВС викликали депутатів міськради, яким погрожували, «викручували руки», зупиняли роботу підприємств і навіть втручалися в особисте життя.


Микола Харабара заявив, що усе це домисли та подав до суду. Першотравневий райсуд Чернівців задовольнив позов начальника обласної міліції і зобов’язав Миколу Федорука на наступній сесії оголосити про недостовірність поширених ним раніше даних, які ганьблять честь, гідність і ділову репутацію як особи й керівника правоохоронного органу. Екс-мер оскаржив рішення в апеляційному суді, але суд залишив рішення Першотравневого райсуду без змін.Зараз Федорук подав касаційну скаргу.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua