ЧЕРНІВЦІ

Буковинська опозиція обурена вироком землякові, екс-міністрові Філіпчуку

0

Обласний Комітет опору диктатурі засудив вирок колишньому міністрові мінприроди уряду Юлії Тимошенко Георгієві Філіпчуку, який рішенням суду на 3 роки позбавлений волі, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Сьогодні поширена Заява політичних партій, які входять до КОДу в Чернівецькій області.

Опозиціонери вважають  таке рішення «абсурдним та несправедливим, як і інші політично вмотивовані справи проти Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших екс-урядовців Кабміну Тимошенко» і вимагають «створення умов для повторного повноцінного і всестороннього розгляду справи в апеляційному суді та справедливого остаточного рішення у цій політизованій справі». Вони посилаються на твердження адвоката Філіпчука, який переконаний, що жодних збитків державі діями екс-міністра нанесено не було. «Цілком очевидно, що справа Філіпчука  є нічим  іншим, аніж продовженням політичних переслідувань з боку влади представників уряду Юлії Тимошенко, яка є єдиним реальним опонентом цьому режимові», - зазначається в заяві.

Як  повідомляли «Чернівці. Коментарі», колишній міністр охорони навколишнього природного середовища Георгій Філіпчук засуджений до трьох років позбавлення волі – «за перевищення влади і посадових повноважень під час укладення угоди з юридичною фірмою Astapov Lawyers про надання Мінприроди консультацій під час розгляду спору в міжнародних юридичних інститутах з приводу розірвання угоди, укладеної між урядом України і компанією Vanco International ltd. про розробку шельфу Чорного моря».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua