ЧЕРНІВЦІ

Губернатор взяв собі у прес-секретарі журналістку 5 каналу

Відтепер роботу голови Чернівецької ОДА з пресою курує нова прес-секретарка – колишня журналістка програми "Час новин. Чернівці" "5 каналу" та ведуча програми "Суть речей" на радіо "Станція ФМ" Оксана Денисюк, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». "У мене був перший робочий день в ОДА, помічник голови ОДА", - написала Оксана Денисюк на своїй сторінці в мережі Facebook.

Судячи з інформації у розділі  «Вакансії»  на офіційному сайті ОДА, повна назва посади Оксани Денисюк - «головний спеціаліст відділу із забезпечення діяльності керівництва (патронатна служба)» в апараті ОДА. Посада вакантна з червня 2011 року на час декретної відпустки основного працівника. Ні дати оголошення конкурсу, ні орієнтовної дати проведення конкурсу не вказано. Та й сама інформація не оновлювалася з 28 жовтня 2011 року.

Там же є повідомлення про вакантні посади в управлінні внутрішньої політики, серед яких – дві посади головного спеціаліста відділу зв`язків  із засобами масової інформації та книговидання (власне, прес-служби). Як стало відомо кореспонденту «Чернівці. Коментарі», тиждень тому стала вакантною і посада заступника начальника цього відділу - її покинула багаторічна працівниця цього відділу Любов Нечипорук.


Фото з сторінки Оксани Денисюк у мережі Фейсбук

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua