ЧЕРНІВЦІ

Харабара порадив підрядникам "збиваючи колінця" реставрувати театр

0

Начальник УМВС у Чернівецькій області Микола Харабара порадив фігурантам кримінальної справи, яких звинувачують у розкраданні бюджетних коштів, якомога швидше взятися за фактичну роботу з реставрації обласного муздрамтеатру ім. О.Кобилянської, - передає портал «Чернівці. Коментарі».

- Я, користуючись нагодою, хотів би звернутися до керівництва фірми – їхнє спасіння тепер – бігом, збиваючи колінця, усі ті роботи виконати. Це все врахують судді, слідчі. На їх користь буде так зробити. - сказав головний міліціонер області в ефірі місцевого телеканалу.

Нагадаємо, наприкінці 2010 року між Управлінням капітального будівництва Чернівецької ОДА та приватною фірмою було укладено договір підряду з реставрації пам’ятки архітектури початку 20 століття - музично-драматичного театру імені О.Кобилянської. Вказане підприємство було зобов’язане виконати роботи з реставрації театру до 31 грудня 2011 року на суму 117 тисяч 656 гривень.

При перевірці, яку проводили працівники УДСБЕЗ зясувалося - підприємство виконало робіт на суму всього 8 259 гривень. А отже, за роботи, які фірмою не виконувались, на її рахунок було незаконно перераховано бюджетних коштів у сумі 109 тисяч 296 гривень. У вчиненні цього злочину підозрюється директор приватного підприємства, перевіряють причетність до справи і посадовців управління капітального будівництва облдержадміністрації. 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua