ЧЕРНІВЦІ

Вбивцю колишнього директора ринку можуть відпустити

0

Батьки убитого стверджують, що правоохоронці намагаються зам`яти справу. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це йдеться у їх зверненні до Народного депутата України Арсенія Яценюка.
Вони стверджують, що підозрювані у вчиненні злочину перебувають у родинних чи дружніх стосунках із представниками влади Чернівців та області.

Лідер "Фронту Змін" звернувся з запитом до  генпрокуратури та МВС, повідомили в прес-службі партії. Яценюк вимагає від генерального прокурора та міністра внутрішніх справ узяти на особистий контроль розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом умисного вбивства в Чернівцях Олександра Савки.

У депутатському зверненні Арсенія Яценюка до генпрокуратури та МВС зазначається, що з огляду на дії правоохоронців порушена кримінальна справа за фактом убивства може розслідуватися необ`єктивно та упереджено.

"Правоохоронні органи затягують розкриття злочину, намагаються змінювати показання свідків та роблять спроби змінити обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на більш м`який – підписку про невиїзд, що не відповідає ступеню тяжкості скоєного злочину», – зазначається в депутатському зверненні Арсенія Яценюка.

 
Такі дії правоохоронців дають підстави лідерові «Фронту Змін» вважати, що порушена кримінальна справа буде розслідуватися необ`єктивно та упереджено, а винні особи можуть уникнути справедливого покарання. Арсеній Яценюк вимагає від генпрокурора та міністра внутрішніх справ взяти на особистий контроль розслідування кримінальної справи про вбивство Олександра Савки, а також провести перевірку наведених у депутатському зверненні фактів і притягнути до відповідальності винних осіб.

Яценюк наголошує в депутатському зверненні, що слідчому було відомо про вчинення злочину трьома чоловіками, проте спочатку він порушив кримінальну справу лише стосовно одного з них. «Цей факт свідчить про упередженість слідчого при розслідуванні даної справи», – зауважує лідер «Фронту Змін».

 
Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Олександра Савку - колишнього директора одного з чернівецьких ринків - було жорстоко побито, внаслідок чого він помер у лікарні швидкої медичної допомоги. За даним фактом порушено кримінальну справу щодо одного з трьох громадян на прізвище Агаларов, яких, як стверджують ЗМІ, пов`язують родинні зв`язки з чиновницею Чернівецької міськради.
Дії злочинців кваліфікуються як умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua