ЧЕРНІВЦІ

Папієв тиждень «висів» на телефоні

0

За тиждень роботи «губернаторського мобільного зв`язку» (запровадженого головою ОДА номера, на який краяни можуть напряму зателефонувати з нагальними питаннями) до Михайла Папієва надійшло 179 звернень, на які він дав особисті відповіді, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».  Тепер посадовець доручив завести журнал реєстрації телефонних дзвінків.


Найбільше звернень було з м. Чернівці, Кіцманського та Путильського районів, повідомляє прес-служба ОДА.  Переважно буковинці зверталися з питань житлово-комунального господарства, виплат дітям війни.

Така масовість дзвінків надихнула губернатора, і він зазначив, що «особисті прийоми перестають бути ефективними не з точки зору прийняття рішень, а з точки зору інтересів людей». Нині, за його словами, технічні засоби 21-го століття дають для цього всі можливості. «Відтепер не потрібно записуватися на прийом до глави крайової виконавчої влади і стояти в черзі, їхати за100 км, щоб особисто з ним поспілкуватися», - зазначив Папієв.


Разом з тим, ст. 22 Закону України про звернення громадян «Особистий прийом громадян» зазначає, що «Керівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об`єднань громадян зобов`язані проводити особистий прийом громадян».

 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua