ЧЕРНІВЦІ

Запасів міорелаксантів вистачить лише на кілька днів

У лікарнях Буковини виник дефіцит міорелаксантів - групи лікарських засобів, які використовуються для проведення контрольованої механічної вентиляції під час операцій. Про це кореспонденту «Чернівці. Коментарі» стало відомо з власних джерел.

За інформацією джерел, медичні працівники отримали вказівки призупинити проведення деяких планових операцій.

Ситуація склалася в зв"язку з несвоєчасним внесенням доповнень до Реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2011 року №932. 
З введенням у дію документу, з 1 квітня 2012 року медичні заклади області не можуть закуповувати за кошти державного та місцевого бюджетів окремі лікарські засоби та ліки.


Як повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у прес-службі «Фронту Змін», депутат Чернівецької обласної ради, голова облорганізації Політичної Партії «Фронт Змін» Максим Бурбак звернувся до начальника Головного управління охорони здоров"я Ігоря Шкробанця із запитом щодо дефіциту певних лікарських засобів.

Бурбак просить надати інформацію, чи є в області факти відстрочення термінів проведення операцій у зв`язку з відсутністю міорелаксантів, чи є в області факти відтермінування запланованих операцій, пов`язних з цією ситуацією, чи є в наявності у медичних закладах області запаси міорелаксантів, необхідних для створення умов роботи хірургічних бригад.

Також, як повідомили у прес-службі партії, Максим Бурбак вважає доцільним на черговій сесії облради ініціювати звернення до Кабінету Міністрів України щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій із забезпеченням лікарськими засобами комунальних медичних установ області.

Фото PHL

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua