ЧЕРНІВЦІ

Чиновникам і депутатам призначили «місце для куріння»

0

Комунальне підприємство «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» підписаний наказ про заборону куріння в приміщенні облради та облдержадміністрації (по вул. Грушевського,1), повідомляє кореспонеднт «Чернівці. Коментарі». Депутати-курці Чернівецької обласної ради тепер куритимуть у дворі приміщення «будинку з левами».

Зміст даного наказу буде доведено до всіх працівників відділів, управлінь та інших структурних підрозділів, які здійснюють свою діяльність в адмінприміщенні», - йдеться у листі Дирекції до порталу  molbuk.ua. Раніше місця для куріння в приміщенні ОДА були в кількох місцях, але новий наках підписаний «враховуючи критичні зауваження, надруковані в газеті «Молодий буковинець», - повідомляє Дирекція.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», під час перерви в сесії облради журналісти зафіксували на фото куріння депутатів, серед яких голова ОДА Михайло Папієв та заступник голови облради Валентин Маніліч, у непризначених для цього місцях. Звернення журналістів до міліції з пропозицією покарати порушників не призвело до адмінпокарання через те, що «на роздрукованих фотокопіях неможливо визначити, яке саме приміщення сфотографоване».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua