ЧЕРНІВЦІ

Перинатальний центр Папієва в Чернівцях коштує як дві районні лікарні

0

Чернівецький пологовий будинок №1, що по вулиці Буковинській, переобладнають у перинатальний центр в рамках Національного проекту "Нове життя". Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», - "це відповідає соціальним ініціативам президента України", - наголосив на нараді голова ОДА М.Папієв. Як повідомив чиновник, робитимуть це коштом держбюджету. Але спершу пологовий будинок №1 треба передати з міської в обласну комунальну власність - це, за словами Папієва "неодмінна умова" державного фінансування.

Голова ОДА передбачає на створення перинатального центру  78 млн. грн. держбюджетних коштів. "Для порівняння – це як вартість двох нових сучасних районних лікарень", - сказав Папієв. Перинатальний центр буде й надалі надавати допомогу вагітним та гінекологічним хворим дільниці обслуговування, а також приймати близько 1500 пологів у жінок з районів області.

Частину функцій пологового будинку на час реконструкції буде делеговано пологовому будинку №2, а також пологовим відділенням в районах області. Усі фахівці продовжать працювати в новоствореному закладі, оскільки його штатний розпис передбачає навіть збільшення кадрового потенціалу.

Наразі чиновники не називають термінів початку і завершення реконструкції пологового будинку №1.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua