ЧЕРНІВЦІ

Влада хвалиться врегулюванням вибірки гравійно-піщаної суміші, а гравій продовжують красти

0

Начальник державної екологічної інспекції в Чернівецькій області Василь Дутчак сьогодні на апаратній нараді в ОДА серед результатів роботи своєї структури назвав «зменшення зловживань та порушень вимог чинного природоохоронного законодавства та врегулювання вибірки гравійно-піщаної суміші у цій сфері господарювання», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Адже, відзначив Дутчак, рішенням обласної влади впорядковано механізм організації проведення робіт, пов`язаних з вибіркою гравійно-піщаних наносів.

Унеможливити незаконне природокористування та забруднення довкілля, за словами еколога, стало доповнення Єдиного порядку з організації та проведення цих робіт певними обмеженнями та умовами. Зокрема, це вимогливіший відбір спеціалізованих організацій для проведення руслорегулюючих робіт на річках області і перевірки цих підприємств на предмет дотримання законодавства під час виконання робіт.

Попри це, залишається невирішеним питання незаконної вибірки гравію на річках фізичними особами. У числі виявлених порушень 95% складають ті, що допущені фізичними особами. Василь Дутчак повідомив, що створено групи контролю для оперативного реагування на несанкціоновані роботи на річках області. Державною екологічною інспекцією проведено 191 рейдову перевірку із дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині самовільної вибірки гравійно-піщаної суміші. За результатами перевірок за виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 452 особи на загальну суму штрафів 39,8 тис. грн. За завдані збитки на суму 730,5 тис. інспекцією виставлено 145 претензій та позовів на суму понад 44 тис. грн. В правоохоронні органи за незаконну вибірку гравійно-піщаної суміші, повідомляє прес-служба ОДА, - направлено матеріали на суму понад 700 тис. грн. 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua