ЧЕРНІВЦІ

Буковинець понесе прапор фінального матчу Євро-2012

0

Богдан Кокошко з с. Слобода Новоселицького району став лауреатом конкурсу на право стати одним із прапороносців, які візьмуть участь у виносі прапора перед початком фінального матчу УЄФА ЄВРО 2012 у Києві, - повідомляє портал «Чернівці. Коментарі».

До участі у Всеукраїнському етапі відбору прапороносців Євро-2012, який відбувся  6 квітня на стадіоні імені Валерія Баннікова у Києві, були допущені по троє представників від регіону (2000, 1999 та 1998 р.н.), які виступали змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» 2011/2012. Буковину представляли троє юних футболістів з Новоселицького району, яких до столиці повіз голова Новоселицької районної федерації футболу Віталій Ротар. Двоє буковинців стали лауреатами конкурсу і здобули право виносити прапор перед початком матчів Євро-2012. Богдан Кокошко (1998 р.н.) з с. Слобода став одним із восьми прапороносців фінального матчу Євро-2012. А Іван Ніколайчук (1999 р.н.) серед інших виноситиме прапор перед матчем Німеччина – Португалія у Львові. Третій буковинський учасник відбору (Датський) виступив гідно, у двохсторонній грі забив гол, але автоматично випав з числа потенційних прапороносців, оскільки на час проведення фінальної частини Євро-2012 йому ще не виповниться 12 років.

Для участі в пронесенні українського прапора прапороносці повинні будуть оформити, підписати та повернути протягом часу, що буде зазначений, документи надані організаторами, а також бути готовими надати усі необхідні особові дані (як то розмір взуття та одягу). Перелік документів обов’язково включатиме: дозвіл від батьків на участь дитини в ролі Прапороносця, медичну довідку, чітку адресу, яка буде доступна для кур’єрської пошти (FedEx, UPS, або DHL). Детальний перелік документів буде визначений та доведений до відома прапороносців після завершення процесу відбору.

Номінант також повинен у письмовій формі дозволити Компанії „Кока-Кола Беверіджиз Україна” та її відповідальним особам публічно використовувати його/її ім`я, зображення та номінаційну форму у рекламних та маркетингових цілях без отримання винагороди – підписати Офіційну заяву (надає Компанія „Кока-Кола Беверіджиз Україна”). Прапороносці також погоджуються на необмежене використання Компанією „Кока-Кола Беверіджиз Україна” їх імен, зображень, біографічних даних та іншої інформації у засобах масової інформації без отримання винагороди.

Інформація за темами: прапороносці ЄВРО-2012

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua