ЧЕРНІВЦІ

У Сокирянах хочуть зареєструвати БЮТівський клон

0

Сокирянське Районне управління юстиції відмовило в реєстрації райорганізації партії ВО «Батьківщина». Про це кореспонденту «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі партії.

Обласна організація БЮТ розповсюдила заяву, в якій затягування процесу реєстрації називає спробою "клонування опозиційних партій".

Незважаючи на те, що районна парторганізація провела конференцію з дотриманням норм чинного законодавства і Статуту партії, райуправління відмовляється реєструвати її, - зазначається у заяві.

"Основною підставою для відмови стало те, що документи, подані на реєстрацію, завірені печаткою обласної парторганізації, - повідомляє прес-служба. - Але згідно зі Статутом партії та чинним законодавством це не є порушенням, і саме так реєструвалися й інші наші районні парторганізації".

У заяві повідомляється, що в день подачі документів у Сокирянах були проведені "якісь збори, які безпідставно назвали «районною конференцією ВО «Батьківщина»".
"Збори проведені у приміщенні державної  установи, в робочий час. Розпочала їх людина, яка не має стосунку до партії і не є членом партії, - заявила прес-служба. - Учасниками зборів були переважно діючі державні службовці, які працювали і продовжують працювати в органах влади під керівництвом голови РДА В.Козака, який також виключений з партії ВО «Батьківщина»."

П`ять депутатів обласної ради від ВО «Батьківщина» звернулися з депутатським запитом до обласного прокурора та обласного управління юстиції щодо правомірності дій районного управління юстиції.


502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua