ЧЕРНІВЦІ

Бауер вважає наявність комп`ютерних класів показником прогресу

0

Начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Бауер відрапортував, що у 99% шкіл є комп`ютерні класи. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», таку інформацію розповсюдила прес-служба ОДА.


На думку чиновника, кількість загальноосвітніх навчальних закладів, які мають кабінети, оснащені навчальними комп`ютерними комплексами є "одним із основних показників доступу до якісної освіти в інформаційному середовищі".

Він повідомив, що в області реалізується Національний проект «Відкритий світ», першим етапом впровадження якого є "інвентаризація шкіл на предмет наявності IT обладнання й готовності вчителів до нових технологій".

За словами Михайла Бауера, на початок 2011/2012 навчального року у школах функціонує більше 5 тис. комп`ютерів. Середній показник із забезпечення комп`ютерами навчальних закладів складає 19 учнів на комп`ютер, в той час як по Україні - 32 учні на комп`ютер. Загальний стан підключенні до Інтернету становить 92,7%
Минулого року область отримала 16 навчальних комп`ютерних класів та 7 мобільних навчальних комп`ютерних комплексів.

Начальник управління освіти також нагадав, що "кожному вчителю необхідно вміти орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства".


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», лише кілька тижнів тому Бауер заявляв, що "кількість комп’ютерної техніки в школах є недостатньою” та обіцяв примусити всіх вчителів освоїти комп`ютер.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua