ЧЕРНІВЦІ

Фірташу подарують гектар Криму

0

На найближче засідання Ради міністрів Криму, яке відбудеться 10 квітня, планується винести питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Приватному акціонерному товариству« Кримський ТИТАН».

Відповідний проект постанови розміщений на сайті Ради міністрів АРК, передає сайт «Крим.Комментаріі».

«Розглянувши клопотання голови правління Приватного акціонерного товариства« Кримський ТИТАН »про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1 га для передачі в довгострокову оренду терміном на 49 років, розташованого за межами населених пунктів на території Славновського сільської ради Роздольненського району Автономної Республіки Крим, для будівництва, обслуговування та ремонту об`єктів інженерної інфраструктури », - йдеться в проекті постанови.

Нагадаємо, власником підприємства «Кримський Титан» є голова Ради директорів Групи компаній Group DF, український олігарх Дмитро Фірташ.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», депутати Чернівецької облради не дали ДК «Укргазвидобування» дозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр Чернівецької області.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua