ЧЕРНІВЦІ

В робочий час чиновники «толочаться», зате пізно ввечері – всі на робочих місцях

Учора пізно ввечері ТОВ ВКФ «Балакком», яке сьогодні мало пікетувати владу через податковий тиск, досягло компромісу з ОДА, облрадою, обласною ДПА та асоціацією роботодавців, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».  Сьогоднішній мітинг скасовано. Він відбудеться в кінці квітня, якщо буде порушено хоча б один пункт із зобов`язань, які взяла на себе влада. Про новий мітинг завчасно буде повідомлено всі підприємства міста та області.

Як поінформувала ЗМІ гендиректор фірми «Балакком» Л.Вишневська, учора пізно ввечері між Чернівецькою державною обласною адміністрацією, Чернівецькою обласною радою, асоціацією роботодавців в Чернівецькій області, ДПА у Чернівецькій області та в результаті переговорів досягнуту компромісу

В результаті переговорів керівництвом ДПА у Чернівецькій області було взято на себе зобов`язання: зняти тиск з підприємства  щодо вимагання авансових платежів по податках та зборах;  взяти під особистий контроль за посадовими особами органів ДПА в Чернівецькій області і ДПІ в м. Чернівці, щодо неправомірних дій по відношенню до ГОВ ВКФ «Балакком»; дати можливість підприємству захистити свої права в судах.
Як уже повідомляли «Чернівці. Коментарі», учора працівники чернівецької  фірми «Балакком» заявили, що обласна податкова перевищує свої повноваження – вимагає підприємство сплачувати авансові платежі по податках і зборах. Текстильники навіть мали намір сьогодні пікетувати облдержадміністрацію з вимогою відставки головного податківця області Миколи Козловського.

«Балакком» виробляє постільну білизну. Минулого року підприємством сплачено 12 млн. грн. податків. Власниця фірми Анжела Балак повідомила порталові molbuk.ua, що сплачування податків наперед змусило підприємство зменшити обсяг виробництва. Через це на фірмі скоротили майже половину людей.

Також як повідомляли «Чернівці. Коментарі», в робочий час чиновники долучалися до традиційної загальнобуковинської толоки з прибирання територій.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua