ЧЕРНІВЦІ

Посол зустрівся з в.о. мера неформально, поза стінами ратуші

Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина Ганс-Юрґен Гаймзьот у блозі на «Українській правді» виклав враження про свої відвідини Чернівців.

За його словами, у Чернівцях "довелося зіткнутися з загрозливими сторонами незміцнілої демократичної державності."

"Те, що можна зняти з посади обраного більшістю голосів міського голову – причому нові вибори мера на тривалу перспективу, як здається, не передбачаються, показує, яким неоднорідним є обходження з правом у різних сферах політичного життя, - пише посол. - Десь воно "формально" підняте на високий рівень, а десь воно, схоже, трактується досить вільно. Як довго ще можна буде виправдовуватися тим, що Україна – "молода держава"?"

Як зазначив Ганс-Юрґен Гаймзьот, Чернівці вважаються у Німеччині "духовною формою життя", містом, де колись жили "люди і книжки", містом з багатим літературним спадком.

"І під час мого відвідання Чернівців я, на превелику радість, побачив живе місто, яке не лише починає усвідомлювати свій спадок, але й демонструє важливі ініціативи, які живляться індивідуальною снагою чернівчан", - зазначає дипломат.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина Ганс-Юрґен Гаймзьот протягом кількох днів перебував у Чернівцях. Він мав серію зустрічей у студентському та науковому середовищі, зустрівся з представниками діючої влади та усунутим міським головою.


Фото з офіційного сайту міської ради

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua