ЧЕРНІВЦІ

Для встановлення місця куріння правоохоронцям потрібен додатковий час

Міліція не захотіла штрафувати депутатів за куріння

0

УМВС в Чернівецькій області не змогла може на фотографіях кореспондента газети «МБ» впізнати коридор біля сесійної зали Чернівецької обласної ради, де у перерві сесії 20 березня масово курили депутати. 

Про це йдеться у відповіді УМВС в області на інформаційний запит за підписом начальника управління Миколи Харабари.

«Враховуючи те, що запит стосується опрацювання великого обсягу інформації, так як УМВС не веде окремої статистики про кількість таких правопорушень, а також той факт, що на роздрукованих фотокопіях неможливо визначити, яке саме приміщення сфотографоване, на підставі ч. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прийнято рішення про продовження строку розгляду Вашого запиту до 20 робочих днів», - йдеться у відповіді.

Водночас, керівництво облради на черговій сесії попередить депутатів-курців про те, що в громадських місцях курити заборонено.

«На черговій сесії обласної ради буде попереджено всіх депутатів обласної ради про необхідність куріння у визначених для цього місцях та неухильного дотримання вимог Закону України «Про заходи щодо неухильного попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», - йдеться у відповіді на інформаційний запит «МБ» за підписом голови облради Михайла Гайнічеру.

Також керівництво облради повідомило, що в приміщенні є спеціально відведені місця для куріння з відповідними позначками – на четвертому поверсі . 

Кореспондент «МБ» сфотографував депутатів і чиновників, які палили під сесійною залою у вівторок, 20 березня під час перерви сесії обласної ради. Серед курців були губернатор Михайло Папієв та заступник голови облради Валентин Маніліч. 

Фотографії разом з інформаційними запитами та проханням вжити заходів до порушників громадського порядку надіслали до обласної ради та УМВС в області.

Фото МБ

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua