ЧЕРНІВЦІ

Президент запустив службу допомоги «112»

0

Президент Віктор Янукович підписав Закон № 4499-VI «Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112»

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі глави держави.

Відповідно до закону, зазначена система створюється для забезпечення відповідними профільними підрозділами невідкладних заходів із запобігання або ліквідації екстрених ситуацій.

Закон передбачає створення у складі територіальних органів спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань цивільного захисту населення центрів екстреної допомоги за номером 112, оперативно-диспетчерських служб, підрозділів екстреної допомоги, які працюватимуть з використанням телекомунікаційних мереж, програмних, технічних та інших засобів.

Центри 112, зокрема, забезпечуватимуть: прийняття та обробку екстрених викликів; визначення підрозділів екстреної допомоги населенню, які залучаються для надання такої допомоги; передачу інформації про екстрені виклики в диспетчерські служби; взаємодію підрозділів екстреної допомоги населенню під час роботи; ведення обліку та статистичної звітності; зберігання інформації про екстрені виклики.

У свою чергу, оперативно-диспетчерські служби органів державної влади та місцевого самоврядування, зокрема, забезпечують: прийняття екстрених викликів та інформації про них від центрів 112; формування та оперативну передачу цієї інформації підрозділам екстреної допомоги; координацію дій цих підрозділів; цілодобове чергування.

Визначати порядок роботи системи екстреної допомоги населенню за номером 112 має Кабінет міністрів, порядок передачі екстрених викликів - центральний орган виконавчої влади в галузі зв´язку.

Для забезпечення обробки екстрених викликів операторам центрів 112 надано право використовувати інформацію з баз даних операторів телекомунікацій. У випадку абонентів фіксованого телефонного зв´язку - це номер, ПІБ, адресу, мобільних абонентів - номер та місцезнаходження на момент вчинення екстреного виклику.

Дзвінки на номер 112 будуть безкоштовними.

Як повідомляли «Коментарі», 13 березня 2012 року Верховна Рада України прийняла закон про створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.

Джерело: «Comments.UA»

Джерело фото: PHL

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua