ЧЕРНІВЦІ

І знову про покращення: Кабмін віддає Фірташу Запорізький титано-магнієвий комбінат

0

Кабінет міністрів України схвалив передачу потенційному інвестору 49%-ної частки в державному підприємстві "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (ЗТМК), передає "Інтерфакс-Україну".
Відповідне рішення закріплене постановою Кабміну № 243 від 23 січня 2012 року, текст якого оприлюднений на урядовому порталі.

Як повідомлялося, президент України Віктор Янукович 23 березня 2012 повідомив, що ЗТМК має потенційного інвестора, який готовий вкласти в нього 700 млн доларів, але не уточнив, про якого інвестора йдеться.
Янукович також повідомив, що уряд уже затвердив програму розвитку ЗТМК, і просив поінформувати його, з якої причини відповідну постанову досі не оприлюднено.
ЗТМК є єдиним в Україні та Європі виробником металевого губчастого титану. Проектна потужність комбінату - 20 тис. тонн на рік, однак через знос виробничих фондів підприємство наразі може випускати 10 тис. тонн губки.

Після перетворення підприємства на акціонерне товариство планується включити його в державну холдингову компанію "Титан Україна", в яку вже увійшли "Сумихімпром" і ДАК "Титан", що володіє 50% +1 акціями ЗАТ "Кримський титан".
Керівник "Титану України", а також "Сумихімпром" і ЗТМК - колишні топ-менеджери з OstChem Group, що входить Group DF Дмитра Фірташа, який заявляє про бажання об`єднати свої активи в титановій галузі з державними і створити єдину структуру в цій сфері.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua