ЧЕРНІВЦІ

Чиновник купив собі науковий ступінь за бюджетні кошти

0

Посадовець однієї з райрад витратив понад 6 тис. грн. цільового фонду районної ради для оплати освітніх послуг, які сам і отримав, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Факт правопорушення встановлений співробітниками спецпідрозділу СБУ в Чернівецькій області та визнаний районним судом.

Перебуваючи на керівній посаді районної ради, чиновник, використовуючи надані йому повноваження, витратив понад 6 тис. грн. цільового фонду райради для оплати освітніх послуг, пов`язаних з отриманням ним наукового ступеня в одному з українських вузів.

Районний суд, розглянувши протокол та матеріали справи, своєю постановою визнав, що посадовець всупереч інтересам служби і держави, неправомірно оплатив за рахунок бюджетних коштів своє навчання, вчинивши адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-2 КУпАП та ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Попри те, що чиновник свою провину не визнав, Апеляційний суд його скаргу залишив без задоволення. Порушник має сплатити 2550 грн. штрафу та повернути кошти, витрачені на навчання, повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua