ЧЕРНІВЦІ

Крайові владники приховують оригінали декларацій про доходи

0

Журналістам відмовилися надати декларації про доходи керівників Чернівецької ОДА, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».  

Заступники Папієва і сам голова ОДА оприлюднили декларації про доходи за 2011 рік. Про це прес-служба ОДА повідомила на офіційному сайті. Однак, самі копії заповнених декларацій опубліковані не були.

Як повідомляє на своїй сторінці в facebook буковинська журналістка Надія Бабинська, начальник управління внутрішньої політики облдержадміністрації  Ганна Мальона на запитання про це відповіла, що таке оприлюднення копій оригіналів «законом не передбачено», тому що декларації містять персональні дані. Посилання журналіста на  закон про доступ до публічної інформації і пропозицію оприлюднити декларації з замальованими персональними даними чиновниця не прийняла до уваги, наголосивши, що  «це не вимагається законом» і додавши, що  «за кожну цифру відповідає». Попередження про інформаційний запит з цього приводу прокоментувала так:  «Отримаєте те, що написано на сайті».

Нагадуємо, що Конституційний Суд визнав неконституцiйним положення закону "Про засади запобiгання та протидiї корупцiї", згiдно з яким держслужбовцi й депутати мали декларувати свої витрати та витрати своїх родин вiд дня набуття чинностi цим законом 1 липня 2011 року. Згiдно з рiшенням КС, вiдповiдне положення набуває чинностi на шiсть мiсяцiв пiзнiше - з 1 сiчня 2012 року. Тобто свої видатки депутати декларуватимуть тільки з 2012 року, а оприлюднено їх буде після 1 квітня 2013 року. КC таким чином відреагував на звернення з цього приводу 53-х народних депутатів від Партії регіонів. Натомість депутати від опозиції заявили, що беззастережно оприлюднять свої декларації про доходи.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua