ЧЕРНІВЦІ

Михайлішин «одними граблями убив усіх зайців»

Секретар міськради був на цвинтарі з гарним настроєм

0

В.о. міського голови Віталій Михайлішин працював сьогодні над прибиранням Меморіального комплексу «Кладовища по вулиці Зеленій», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Працівники мерії і в.о. мера особисто долучилися до загальноміської толоки.

Як повідомляє сектор інформації та зв`язків з громадськістю міськради, дві групи по 100 людей наводили лад на кладовищі по вул. Зеленій та в парку ім. Ю.Федьковича. Ще 50 працівників міськради прибирали від сміття Центральний міський цвинтар, що по вул.Червоноармійській.

Прибирання тривало в робочий час. Михайлішин  висловив міркування, що такі толоки потрібно проводити частіше - наприклад, раз на три місяці.

Віталій Михайлішин зауважив для ЗМІ, що «у всіх гарний настрій» - адже наближається Великдень. Він пояснив, що «це дуже добре – іноді змінити працю розумову на активну фізичну», а також додав, що «це для нас дуже гарна можливість поспілкуватись поза межами кабінетів і краще знайти порозуміння».


Довідка «Чернівці. Коментарі». Багато фірм і компаній за рекомендаціями психологів досить часто використовують для своїх працівників зміну обстановки, спільне проведення часу і демократичний стиль керівництва для уникнення так званого «ефекту вигорання» працівників.

Фото з офіційного сайту міської ради

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua