ЧЕРНІВЦІ

Гроші на реставрацію театру "вилетіли у вентиляційну трубу"

0

Державними  коштами, виділеними на реставрацію театру у Чернівцях,  незаконно заволоділи субпідрядники, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Кошти надійшли від Управління капітального будівництва Чернівецької ОДА  до приватної фірми, з якою було укладено договір підряду з реставрації  пам’ятки архітектури початку 20 століття музично-драматичного театру імені О.Кобилянської. Термін виконання робіт - до 30 грудня 2011 року. У листопаді, незадовго до завершення реставраційних робіт, підрядники уклали інший договір - субпідряду з приватним підприємством. Тепер уже субпідрядник зобов’язувався виконати роботи з реставрації театру до 31 грудня 2011 року. Сума робіт - 117 тис. 656 грн.

За документами, складеними відповідальними особами замовника і субпідрядника, були виконані роботи з монтажу витяжної системи вентиляції в театрі , відповідно бюджетні кошти пішли на рахунки приватного підприємства. Але вже в березні цього року Державна фінансова інспекція в Чернівецькій області провела обстеження «відреставрованого» об’єкту (витяжної системи вентиляції) і виявила, що робіт виконано всього на  8259 гривень. Таким чином за роботи, які підприємством не виконувались, на їх рахунок було незаконно перераховано бюджетні  кошти  в сумі 109 тисяч 296 гривень, чим заподіяно державі значних збитків на вказану суму.

Тепер, як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області, директор приватного підприємства та посадовці УКБ Чернівецької ОДА підозрюються у вчиненні злочину. Порушено кримінальну справу і триває слідство.  

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua