ЧЕРНІВЦІ

Для Михайлішина зрада "не те, що всі думають"

0

По-особливому розтлумачив слово «зрада» секретар міської ради Віталій Михайлішин сьогодні під час прес-конференції, присвяченій річниці перебування його на посаді в.о. міського голови, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

На прохання журналістів він прокоментував ситуацію в міськраді, коли більшість, яку склали провладні депутати разом з «тушками» з різних політичних сил задля усунення з посади міського голови Миколи Федорука, наразі вже розпалася.

Михайлішин не вважає це зрадою. «Зрада – це коли всі заступники міського голови одночасно заднім числом ідуть у відпустку», - заявив в.о. міського голови.

Він мав на увазі події після відставки Федорука, коли заступники екс-міського голови в такий спосіб відмовилися працювати з новопризначеним керівництвом міста.

Нагадаємо, депутати міської ради понад рік тому позбавили посади обраного громадою міського голову Федорука. Досі вибори міського голови в Чернівцях не призначені.

Після усунення мера "нашоукраїнця" Василя Максимюка призначили в.о. МТК "Калинівський ринок". Чимало політичних експертів називали це відплатою за лояльність фракції НУ при усуненні Федорука. Однак, за кілька місяців контракт з Максимюком не продовжили.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua