ЧЕРНІВЦІ

Михайлішин призначив директора "Калинки" з "Однокласників"

0

Виконуючим обов`язки генерального директора КП МТК «Калиновський ринок» призначено Руслана Сербінчука. Як інформує кореспондент  «Чернівці. Коментарі», повідомлення про це з`явилося на офіційному сайті Чернівецької міської ради.
Повідомляється, що відповідне розпорядження підписав секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин, попередньо звільнивши Сербінчука з посади директора комунального підприємства «Газкомплектприлад».

За останні півроку це вже третій виконуючий обов`язки директора ринку. Попередні два керівники так і не дочекалися проведення конкурсу, щоб зі статусу "виконуючого обов`язки" стати повноцінним директором підприємства.


Руслан Сербінчук уже брав участь у конкурсі на посаду директора "Калинівського ринку". Тоді секретар міськради відкинув свою причетність до лобіювання кандидатури Сербінчука. Однак, як пише газета "Час", новопризначеного керівника пов`язують з секретарем Чернівецької міськради давні професійні стосунки.

На посаду директора «Газкомплектприладу» Михайлишин призначив Віктора Татарина. І Сербинчук, і Татарин є друзями Михайлішина на його сторінці в "Однокласниках".502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua