ЧЕРНІВЦІ

Москаль взявся за махінації з державними земельними ресурсами

0

Народний депутат Геннадій Москаль заявив про «дивну ситуацію», що склалася з документами про право власності на землю в Чернівецькій області, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Посилаючись на звернення мешканців краю до нього як до нардепа, він повідомив, що в області  державні акти періоду прем`єрства Ю.Тимошенко, які мали видаватися безкоштовно, сьогодні визнаються зіпсованими. Нардеп направив щодо цього депутатське звернення голові Державного агентства земельних ресурсів України.

За словами Москаля, який є першим заступником голови Комітету ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, це переважно акти права власності людей похилого віку, які в той період їх не отримали, а на сьогодні вже померли. За наявною в нього інформацією, таких зіпсованих актів на землю тільки по Хотинському району є близько однієї тисячі, по інших районах теж є такі факти.  Схожа ситуація складається і в інших районах Чернівецької області.

Також прес-служба Народного депутата України Геннадія Москаля повідомляє, посилаючись на результати перевірки Держфінінспекції в Чернівецькій області, про нібито крадіжку в обласному управлінні Державного агентства змельних ресурсів 281-ї тисячі гривень, виділених Кабінетом міністрів для виготовлення безплатних актів на право власності на землю. Крадіжка сталася в період, коли управлінням керував нинішній заступник голови обласної ради Валентин Маніліч. Щодо цього факту Москаль звернувся до Генпрокурора за перевіркою і правовою оцінкою фактів.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua