ЧЕРНІВЦІ

Губернатор Буковини виписав "наганяй" начальниці управління з питань внутрішньої політики і зв`язків з громадськістю Ганні Мальоні за бігборди із зображенням Януковича  з новорічними вітаннями, які досі висять вздовж трас загальнодержавного користування, - повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

- Ганна Василівна, хто в нас має відповідати за рекламу зовнішню? Їдеш отак вздовж траси - суцільний фільм жахів - там обличчя одне, а гасло зовсім інше, все передерте. Якби така ситуація склалася до 1991 року і це побачив секретар з ідеології - вас нікого б уже не було на своєму місці. Куди дивляться наші власники тієї реклами? Я переконаний, що один ваш дзвінок - і наступного дня жодної реклами не було б. - сказав М.Папієв під час наради з керівниками структурних підрозділів.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», керівник фракції «Фронт Змін» у Чернівецькій міській раді Олексій Каспрук у березні звернувся до секретаря ради з проханням з`ясувати, кому належать рекламні площини, на яких досі розміщене новорічне привітання президента України.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua