ЧЕРНІВЦІ

Українські книжки в Чернівцях прирівняли до білизни

0

Ще донедавна Чернівці були єдиним містом, де існував пільговий податок на торгівлю українською літературою. Як інформує кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», про це під час урочистостей з нагоди десятиріччя культурно-мистецького центру «Українська Книга» повідомив його директор Олег Хавич.

За його словами, ситуація змінилася з прийняттям Податкового кодексу.

«Нова чернівецька влада скасувала пільговий податок на торгівлю українською книгою, - повідомив Хавич. - Міська влада вважає, що торгувати нижньою білизною і українською книгою є однаково вигідно».

Як повідомив Хавич, податок для «Української книги» зріз у 5 разів.


Разом з тим, Олег Хавич відзначив позитивну тенденцію в інтересі до книг українською мовою – з боку і читачів, і видавців.

«Десять років тому нам не вистачало українських книжок усіх видавництв, щоб заповнити стелажі, чого на щастя вже зараз немає,» - зазначив Олег Хавич.


Менш оптимістичним у висловлюваннях був запрошений гість святкування, поет Олександр Ірванець.

«За цих 10 років ми не змінилися, але суттєво змінилася країна, в якій ми живемо, - розповів Ірванець. - Я відчуваю зміни, коли їду з Києва до Чернівців у вартості квитка, я бачу «покращення» в освіті і в інших галузях, якими вже два роки «успішно» керують люди, чиї прізвища не можна називати».

 

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у святкових заходах з нагоди десятиріччя «Української книги» взяв участь відомий український поет Олександр Ірванець. Як пояснив Хавич, саме Ірванець 10 років брав участь у відкритті культурно-мистецького центру «Українська книга».

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua